.
  1. STRONA GŁÓWNA
  2. Wydarzenia
  3. Gofry z ręki Pana Burmistrza Mokotowa

Podczas Pikniku „Sobota na Mokotowie” zostaliśmy poczęstowani goframi ze śmietaną własnoręcznie przyrządzonymi przez Pana Burmistrza Dzielnicy Mokotów.

Na stoisku Fundacji D.O.M. gościliśmy natomiast mieszkańców stolicy, opowiadaliśmy o naszych projektach, zaangażowaniach w sprawy miasta , częstowaliśmy herbatą i słodyczami.Dzieci tradycyjnie mogły skorzystać z autorskich gier i zabaw, artystycznego malowania twarzy czy same zaprezentować swoje talenty pod okiem specjalistów Fundacji D.O.M..

Oferowaliśmy również wolontariat w Świetlicy na Mokotowie , pomoc w nauce, korepetycje, wspólne muzykowanie. Zaproszenie na wolontariat jest nadal aktualne skierowane do młodzieży, studentów , osób czynnych zawodowo czy seniorów – emerytów. Mile widziani nauczyciele pedagodzy do Świetlicy przy ul. Madalińskiego na Mokotowie.

Na stoisku prezentowaliśmy również plansze z rozpoczętej w 1991 roku działalności charytatywnej naszej organizacji pozarządowej, również wobec najuboższych Warszawiaków , w tym osób bezdomnych. Szczególnie w czasie zimowych i wiosennych chłodów są bardzo potrzebne osoby do wsparcia naszej służby osobom bezdomnym. Zapraszamy w czwartki w godz. 16.30 – 18.30 do Punktu Poradnictwa Fundacji D.O.M. przy ul. Grójeckiej 20b (domofon 1, przez bramę i schodkami w dół) lub do kontaktu mailowego  

Twitter
DFundacja na Twitterze
DFundacja podąża ludzie

Pin It on Pinterest

Skip to content